Co oznaczają czerwone plamki na skórze u małego dziecka?

Witam. moja niespełna 7mio mc córka ma od dluzszego czasu czerwone, bardzo swedzace plamki, ktore po dniu zmieniaja sie w liszaje... Mowiono mi, ze to AZS, albo alergia pokarmowa z tym, ze alergia watpie, wykluczalam wszystki mozliwe skladniki z diety dziecka i zadnych zmian... Plamki nie sa suche, bo dbam smaruje regularnie ale swedza Ją niesamowicie, co robic?? Dermatolog, alergolog?? Pediatrzy nie pomogli

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza pediatry lub dermatologa dziecięcego. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.