Co oznacza pieczenie jądra, ból pachwin i pleców?

Witam! Cierpię na żylaki powrózka nasiennego. Żylaki występują w lewym jądrze. Niecałe 3 miesiące temu miałem zabieg laparoskopowy. Przez miesiąc po zabiegu wszystko wydawało się dobrze, czułem tylko ból przy dotyku lewego jądra i było takie wrażliwsze. Nie bolało samo od siebie. Moszna też była bardziej skurczona. Jednak po miesiącu wszystko wróciło do stanu sprzed zabiegu. Tak jakby nagle, w ciągu jednego dnia. Żylaki dalej są na lewym jądrze, czuję ciążenie i piekące uczucie, nawet czuję tętniący ból w pachwinach, również prawej. Na przemian. Czasem czuję lekkie tętnienie w żyłach kolan. Lekarz urolog kierujący powiedział, żebym nie wymyślał sobie bólu i posłał do domu. Nie odczuwam żadnej poprawy. Boli codziennie. Towarzyszy mi również ból pleców, kręgosłupa w dolnym odcinku. Mam 28 lat. Dokucza mi to bardzo, nawet już na psychikę, nawet jak odpoczywam po pracy, to czuję to pieczenie, przez to nie mogę o tym zapomnieć. Proszę o poradę, co robić.

Dolegliwości jakie Pan opisuje wcale nie muszą być związane z żylakami powrózka nasiennego. Takie objawy skoro pojawiły się nagle i są powiązane z bólem pleców wcale nie muszą mieć podłoża urologicznego (związanego z przebytym zabiegiem żylaków powrózka nasiennego). Myślę, że jeśli doszłoby do wznowy żylaków powrózka nasiennego i dolegliwości byłyby z tym związane to rozpoznałby to urolog. Radziłbym jeszcze w tej sprawie skonsultować się z neurologiem. Celem pogłębienia diagnostyki warto byłoby wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. Neurolog po bezpośrednim badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.