Co oznaczają takie objawy podczas stosowania leku Asentra?

Mam pytanie dotyczące objawów podczas stosowania leku Asentra. Od 5 dni codziennie biorę 25mg o godzinie 20:00. Mam typowe objawy takie jak: lekkie zawroty głowy, uczucie lęku, nerwowość, biegunkę, zatwardzenie, raz pojawił się ból pleców/kolan. Jednak czy umiarkowany/łagodny i ciągnący się ból po prawej stronie podbrzusza (wydaje mi się że jajnika) może być spowodowany tym lekiem? Czuję go od 4 dni z czego pierwszego dnia czułam go cały dzień, teraz odczuwam co jakiś czas. Czasami także przed sikaniem jednak częściej bez względu na to czy siedzę/leżę/chodzę. Mam wrażenie że zmiana pozycji pomaga. Mam wrażenie lekkiego ucisku/bólu jak przy okresie tylko po tej jednej stronie. Raz zakuło mnie trochę mocniej ale po paru sekundach przeszło. Miałam USG brzucha w październiku i USG ginekologiczne w czerwcu, które wyszły w porządku. Miałam ostatnio zapalenie pęcherza (wynik posiewu wyszedł ujemny) jednak lekarz skierował mnie na USG brzucha (pod względem układu meczowego) które mam mieć dopiero w grudniu. Podczas zapalenie moim jedynymi symptomami było parcie na pęcherz i częstomocz. Czy to może wskazywać na nawrót zapalenia pęcherza? (Nie mam innych objawów) Czy może tak być po prostu przed okresem bądź od leku Asentra? Zaczekać na wizytę w grudniu do ginekologa czy też zrobić badanie ogólne moczu ponownie?

Dawka, którą pani przyjmuje jest minimalna. Objawy odczuwane przez panią mogą w pewnym stopniu być spowodowane lekiem. Proszę jednak uzbroić się w cierpliwość, objawy te mają tendencję do samoistnego ustępowania. Najprawdopodobniej takie objawy spowodowane są tym, że lek nie zaczął jeszcze działać. Cierplwości.