Co powinienem zrobić, żeby pozbyć się tych objawów?

Witam. Jakiś czas temu podczas załatwiania się poczułem straszny ucisk w brzuchu, do tego stopnia że mialem problem aby wstac z toalety i normalnie się poruszać. W jednej chwili zbladlem, na ciele pojawił się pot ale wszystko po kilku chwilach się unormowalo. Mniej więcej od tego czasu mam problemy zoladkowe, tzn czuje dyskomfort w brzuchu, uczucie jakby przelewania, ból przy nacisku nad pepkiem po lewej stronie, czasami ból pojawia się pod zebrami po prawej stronie. Po posiłkach również częściej niż zwykle mi się odbjia, czasami przy odbijaniu jest uczucie jakby tresc zoladkowa cofala sie do gardła. Od jakiegoś czasu sporadycznie pojawia się też ból w głowie, ciężko skupić mi się na jednej rzeczy, czuje się rozkojazony w jednej sekundzie dopada mnie tysiąc myśli. Również słabo znoszę od pewnego czasu spożycie nawet małych ilości alkoholu bądź napojow gazowanych. Jestem nosicielem wzw typu B, i przeglądając różne fora stwierdziłem że mogą być to problemy z niewydolnością wątroby. Zrobiłem więc badania proby watrobowe, morfologie oraz badanie moczu i wszystkie są prawie że w normie podniesiona minimalnie bilirubinaw moczu norma do 1,2 mg/dl ja mam 1,21 mg/dl oraz cholesterol norma do 190 mam 210) , jakie powinienem poczynić kolejne kroki w celu pozbycia się w/w objawow, bądź też jakie badania powinienem wykonać dodatkowo.

z powyższych wyników jedynie cholesterol jest nieco podwyższony, zleciłabym zmianę nawyków żywieniowych. zdrową dietę. Odnośnie objawów - może to refluks lub zap. błony śluzowej żołądka