Co powoduje klucia w okolicy wątroby?

Od roku odczuwam kłucia okolic wątroby,ból pod prawym żebrem, blisko żołądka. Proby watrobowe, wyniki krwi, usg,gastroskopia - wszytsko ok.TK wykazał zmianę- 11mm-najprawdopodobniej torbiel do oceny usg,zagięty moczowod.Ponowne usg potwierdzilo zmiane stwierdzono wedrujaca nerke.Na konsultacji lekarz stwierdzil ze torbiel nie daje bolu, a nerka moze promieniować. Ból pojawia sie gł. po jedzeniu,w jednym miejscu. Moześmiesznealezaczelosieodpolknieciaości-lekarzezaprzeczaja.Czymozebycto?boli,help

Lek. Katarzyna Szymczak

Byłoby ja widać w wykonanych badaniach, więc ta sytuacja nie ma związku z dolegliwościami.