Co powoduje kłucie pod żebrami?

witam, od paru dni kłuje mnie z lewej strony pod zebrami ale troszke nizej. najbardziej odczuwalne rano przed wyproznieniem i po w ciagu dnia zakłuwa tez. usg brzucha bylo robione miesiac temu i wszystko wyszło dobrze.

Najczęstsza przyczyna jest nerwoból międzyżebrowy. Związany może być on ze zwiększonym napięciem nerwowym, złym ułożeniem kręgosłupa (np z powodu zbyt małej intensywności wysiłku fizycznego lub błędów w sposobie wypoczynku). Proszę pozostać pod kontrola swojego lekarza rodzinnego.