Kłucie i szczypanie pod żebrami

Witam od kilku dni mam problem ze zdrowiem. Po prawej stronie pod zebrami czuje klocie szczypanie. Przewaznie wystepuje to jak wykonuje prace fizyczna albo przekrecam sie z boku na bok lezac. Dodam ze kilka lat temu mialem robiona gastroskopie i wykazalo Mi to wrzoda na dwunastnicy. Dostalem jakies leki kilka lat bylo spokoju.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do gastrologa oraz wykonać aktualizację badań.