Co znaczą bóle w okolicy kręgosłupa piersiowego po operacji guza mózgu?

Witam! bóle w okolicy kręgosłupa piersiowego z zebrami po prawej stronie,bóle konczyn dolnych/piszczele i grzbiety stóp/,nudności i strzelające lużne stolce/muszla zachlapana/nadmienię,że jestem po operacji guza mózgu.Po zabiegu mialam olowkowe stolce,teraz wróciły.Choruję też na cukrzycę insulinozależną .Co może mi dolegać.Wszystko boli ,napięcie mięśniowe zniesione.Bóle przy obracaniu się w łożku

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc Ew powiązać powyzsze objawy. Proponuje udac się do lekarza rodzinnego