Co znaczą przestrzenie podpajęczynówkowe mózgowia?

MR glowy wynik.Przestrzenie podpajeczynowkowe mozgowia znacznie poszerzone. W zakrecie lewego plata ciemieniowego ognisko hiperintensywne sr. 4mm. W wiencach promienistych oraz jadrach ognisko hipointensywne sr.3 mm. Zanik korowo-podkorowy polkul mozgu. Zmiany naczyniopochodne. USG tetnic szyjnych. Przeplyw krwi tetnica lewa 30 procent, prawa tetnica 70 procent. Podkradanie krwi przez strone prawa. Prosze o odpowiedz co znacza te wyniki i czy potrzebne sa dalsze badania i jakie dziekuje.

Konieczna pełna konsultacja z wynikami badań;
Ocena ogólnego stanu zdrowia i ocena neurologiczna
Opis MRI jak wyzej ; do interpretacji klinicznej;
W USGD istotne zwężenie prawej tętnicy szyjnej!
Pozdrawiam i zapraszam

To przemawia za chorobą drobnych naczyń, wskazana jest suplementacja preparatami z koalicji Dr Ratha ( Arteriforte, Phytobiologicals, Viatacor plus) bajko1@wp.pl