Co znaczą te przerwy w biciu serca?

Od 3 tygodni miewam przerwy w biciu serca,gdzie po chwili bije bardzo szybko, robi mi się dziwnie w głowie jakbym miała zemdleć,mam mdłości pocę się .Od 15 lat leczę się na nadczynność tarczycy i biorę metizol 1tab. co drugi dzień.F3 ,F4 i TSH w normie . Ekg też,magnez,potas,wapń i inne badania krwi też,Od 14 dni biorę pramolan 1tab.oraz zyrtec i telfexo 180mg .Holter mam na październik. Jak mogę sobie pomóc i jaka może być przyczyna. Dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyczyną najprawdopodobniej jest arytmis, holter pomoże ustalić jej rodzaj, wtedy będzie można zastosować odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam