Co znaczy spadek odporności, częste bóle gardła, ucha, bóle mięśni?

Od sierpnia 2016 r pojawił się problem z angina która nie dawała typowych objawów. Brak wysokiej goraczki i mocnego bolu gardla.Angine zauważyłam po wyglądzie migdałków, dużo białego nalotu. Leczyłam antybiotykiem po czym doszlo do powikłań ropnia okołomigdalkowego. Wyleczylam.Po czasie pojawiła sie na nowo angina.Wszystko wrocilo do normy. Od tego czasu zauwazylam spadek odpornosci.częste bole gardla, ucha, bóle mięśni i obnizenie temp.mocny gesty katar.robilam wymaz morfologie i jest ok.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję jeszcze sprawdzić tsh, glukozę, jonogram i poziom wit D.
Pozdrawiam