Co znaczy to pulsowanie w stopie?

Od paru tygodni borykam sie z bólem nogi. Pulsowanie w stopie, bóle łydki, uda, biodra i tępy ból pośladka. Mrowienie, uczucie przepływania (krwi?) ku gorze, kłucie w podbrzuszu blisko pachwiny i niepokój po wewnętrznej stronie uda i pachwiny. Łącznie z tym zaczęły sie epizody skakania tętna z 75 do 180. Na kilkanaście sekund, zwłaszcza rano po rozruszaniu się. RTG, lędźwiowo krzyżowy, staw biodrowy, wszystko ok, USG Doppler - bez zakrzepów. Dostałem neurovit. Nie widzę poprawy. Co mi może być?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.