Co zrobić aby zajść w ciążę?

Staram się zajść w ciążę. Mam regularną miesiaczke, występująca co 28 dni. Obliczajac dni płodne w czasie mojego cyklu, wskazuje ze są prawidłowe.( ilość śluzu w dane dni I ilość). W ciążę zajść nie mogę. Staram się z partnerem 6 miesięcy I nic. Badalam się pod kątem tarczycy , nie wykryto. Ogólne badania krwi mam w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje jeszcze trochę się strac aby moc się Ew diagnozować