Co zrobić w przypadku niskiego samopoczucia i poddenerwowania?

Od kilku miesięcy bardzo źle się czuje, ciągły brak ochoty wstania rano z łóżka, poddenerwowanie, płacz nie wiadomo skąd, niska samo ocena. Nie wiem gdzie mam szukać pomocy, rodzina i znajomi mówią, że nic się w moim życiu strasznego nie wydarzyło i zmyślam objawy. Gdzie mam się udać o pomoc?

Witam Panią
Aby Pani pomóc należy poznać dokładnie naturę Pani
problemu, dotrzeć do jego źródełi na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Panią do psychoterapii.
Psychoterapia pozwoli Pani wzmocnić poczucie
własnej wartości i odzyskać równowagę wewnętrzną,
dzięki czemu odzyska Pani radość życia.
Gdyby chciała ze mną Pani porozmawiać
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień Dobry Pani,

Ma Pani wgląd w siebie, w swoje objawy.

Zachęcam Panią do wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który na Pani prośbę może Panią skierować do Poradni zdrowia psychicznego - w ramach NFZ-tu lub prywatnie.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu na Skype.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl

Witam, nie ma się co sugerować zdaniem otoczenia, skoro sama czujesz, że cos jest "nie tak". Udaj się jak najszybciej do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do psychologa w ramach NFZ (bądź bez skierowania tyle, że niestety odpłatnie), który pomoże Ci odpowiedzieć sobie na nurtujące pytania, doszukać się przyczyn Twoich dolegliwości, pomoże wzmocnić poczucie własnej wartości i ogólnie podpowie, jak sprawić żeby Twoje życie było bardziej satysfakcjonujące niż stresujące. Pozdrawiam, Monika