Codziennie bóle brzucha i biegunki o różnym nasileniu i konsystencji

Witam. Od około 2 miesięcy miewam praktycznie codziennie bóle brzucha i biegunki o róznym nasileniu i konsystencji.Ból brzucha występuje często w nocy , jest połączony z wzdęciami i , gazami , oraz z dziwnym bulgotaniem w brzuchu . Dodam jeszcze że musze jeśc często bo miewam ssanie w żołądku jeśli nie jem dłużej niż dwie godziny.Bardzo prosze o odpowiedź jakie mogą byc tego przyczyny.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można stwierdzić przyczyny Pani dolegliwości. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego

Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, przyczyn niestety może być bardzo wiele. Należy wykonać szereg badań w tym morfologię krwi, USG jamy brzusznej i ewentualnie endoskopie przewodu pokarmowego. Pozdrawiam