Czarna, smolista barwa stolca

Witam.Zauwazylam,ze barwa stolca jest niepokojaca,otoz jest taki czarny smolisty.W internecie czytalam,ze od przyjmowanie zelaza ta barwa moze byc taka.Ja przyjmuje zelazo bo mam anemie niedoborowa.Ale jeszcze przed przyjmowaniem zelaza tez zdazalu sie takie stolce.W internecie czytalam,ze moze to byc krew utajona.Lekarz nie zrobil mi badan dlaczego jest malo zelaza.Czy ten stolec moze byc taki jak ma sie wrzody? Mam podejrzenie ale lekarz powidzial ze jak organizm sie wzmocni to bd gastroskopia

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego i powiedzieć o wszystkich objawach. Bez badania nie można nic powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza. po ponownym badaniu lekarz określi najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.