Czerniak guzkowy, zmiana owrzodziała

witam,w dniu 12.11.2014r. wycieto mi guzka 0,6cm z małżowiny usznej lewej,wynik histopatologiczny czerniak guzkowy zmiana owrzodziała S100+,HMB45+,Ck(AE1/AE3)+,Ki67+ w około 50%jąder komórkowych Mam pytanie co znaczą te symbole? W dniu 5.03.2015r. poszerzyli mi margines tego guza,wynik histopatologiczny w opracowaniu,nie szukano węzła wartownika,miałam USG szyi:węzły wielkosci 18mm/11mm/15mm z wyrażnie przerośnietą wnęką włoknieniem w środku. czy to węzły przerzutowe i co to znaczy?

O wyjasnienie poszczxególnych symboli to warto zwrócić się do lekarza leczącego, węzła wartowniczego przy czerniaku głowy i szyji zwykle nie szukamy, a ew obraz węzłów u Pani wygląda niepodejrzanie