Czy biały i gęsty śluz świadczy o dniach płodnych?

Witam.Wczoraj robiłem to z dziewczyną 1-wszy raz ..Najpierw umyłem go zimną wodą i przeczyściłem DOKŁADNIE(ostatnia masturbacja ponad 15h wcześniej) no i włożyłem jej go bez zabezpieczenia.nie przebiłem błony.ostatni okres miała od 10 maja.Robiliśmy to z przerwami przeczyszczając narządy.Wytrysk nastapił ok 5 min po stosunku.Dodam,że w pochwie był biały i gęsty śluz.Czy to oznacza,że miała dni niepłodne? Czy można się obawiać ciąży?

Współżycie bez zabezpieczenia zawsze wiąże się z ryzykiem ciąży, zwłaszcza jeśli przypada to na okres płodny. Nie wiem jak wygląda cykl miesiączkowy więc nie mogę udzielić wiążącej odpowiedzi.