Czy blado różowy śluz oznacza implantacje?

Witam, 8 dni po stosunku bez zabezpieczenia zauwazylam na papierze blado rozowo zabarwiony sluz stosunek byl odbywany w czasie owulacji bardzo prosze o odpowiedz na pytanie czy ten kolor sluzu oznacza implantacje?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Czasem niewielkie krwawienia występują również po owulacji a owulacj może się przesuwać z różnych powodów. Aby przekonać się czy jest Pani w ciąży najlepiej wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki.