Czy ból w tym miejscu, gdzie była pęknięta, jest normalny?

Witam. Nie całe dwa tygodnie miałam operacje zszycia macicy ponieważ pękła mi przez źle ułożenie płodu. Miałam krwotok wewnętrzny. Tu moje pytanie czy macica może peknac znów np od chodzenia? Czy ból w tym miejscu gdzie była pęknięta jest normalny? Obawiam się a lekarz dopiero za parę dni. Od wczoraj nie mogę leżeć na tym boku od macicy. Pozdrawian

Witam , za mało wiem o przebiegu choroby,zastosowanym leczeniu,jego przebiegu ani o efekcie końcowym! Nie jestem też w stanie na odległość W-wa - Szczecin ocenić stan obecny!!! NIE MOGĘ WIĘC UDZIELIĆ AUTORYTATYWNEJ ODPOWIEDZI!!! PROSZE PILNIE ZGLOSIĆ SIĘ DO LEKARZA PROWADZĄCEGO!!! z.żurawski