Czy bóle serca i tachykardia może wynikać z nerwicy?

mam 26 lat jestes zrozpaczona od roku boli mnie serce mam tachykardie zniesienie lordozy od 7 miesiecy czuje bole miesni kosci i stawow miesnie sa ciezkie mam dne moczanowa rezonans glowy ok nie mam miesiaczki od 4 lat hormony przysadka ok ciagle czuje dreszcze i rozpalone policzki boli mnie kosc ogonowa wbc mialam 15 teraz spadlo do 10 crp 6,7 ob 17 cpk 45 mam lęki zle samopoczucie czy to nerwica chodze do lekarzy jak narazie nic nie znalezli

Dzień dobry,
jeżeli dotychczas lekarzom nie udało się znaleźć przyczyny objawów to powinna Pani również skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który po przeprowadzeniu diagnozy wykluczy lub potwierdzi zaburzenia lękowe. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą wszystkich badań, które do tej pory miała Pani wykonane.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam,

jak najbardziej opisane przez Panią objawy mogą wynikać z przyczyn psychogennych (nerwicowych)- szczególnie, że badania somatyczne nie wykazują istotnych nieprawidłowości.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl