Kobieta , 19 lat Witam od kilku dni pobolewaja mnie nogi ale w różnych miejscach nogi nie są ani opuchniete ani zaczerwienione biorę tabletki antykoncepcyjne od 2 lat z przerwami mam robione próby watrobowe co 3 miesiące i zawsze wszystko jest okey nie odczuwam również żadnych nie pokojach objawów czy może to być zakrzepica ? Dodam że często mam przyspieszone bicie serca i boje się ze coś mi się stanie mam wrażenie tez ze bardziej widać mi zyly na rekach przy schylaniu się boli mnie również kręgosłup na dole
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.
  • Ból kręgosłupa – Ból kręgosłupa to niespecyficzny objaw, który może być spowodowany wieloma przyczynami. U osób młodych podstawową przyczyną jest siedzący tryb życia, który sprzyja rozwinięciu się nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat