Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy dziecko może mieć cukrzycę?

Syn 2,5 roku. W środę tydzień temu miał wieczorem gorączkę i cały czwartek w piątek było ok. w sobotę w nocy zaczął kaszleć w niedzielę też kaszlał nawet bardzo smarki że tak napisze mu się zatrzymują i je połyka nie umie wysmarkać noska. Byliśmy w niedzielę u lekarza wieczorem i nie stwierdziła nic nie pokojacego osłuchowo był czysty tylko gardło czerwone zapisała neosine forte allertic i flegamine baby jeśli kaszel by się nasilał to inhalację nebudem. Ale dziś jest maskara dziecko niech jeść ciągle by spał nie chce się bawić chodzi jakiś osowiały dziś już spał 3 razy po 2 godziny jest godzina 19 on znowu śpi. Bojimy się z mężem że to coś powaznego. Zawsze był pełen energii. Czy to może być cukrzycą albo jakieś inne świństwo. Co mamy robić gdzie się udać.
KOBIETA, 33 LAT 8 miesięcy temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania

Objawy nie wskazują na cukrzycę, są raczej spowodowane infekcją gardła. Sugeruję podawać dziecku leki zgodnie z zaleceniami lekarza, a stan zdrowia powinien się poprawić. W przypadku przedłużania się objawów konieczna może być wizyta kontrolna. Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy