Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy dziecko może mieć cukrzycę?

Syn 2,5 roku. W środę tydzień temu miał wieczorem gorączkę i cały czwartek w piątek było ok. w sobotę w nocy zaczął kaszleć w niedzielę też kaszlał nawet bardzo smarki że tak napisze mu się zatrzymują i je połyka nie umie wysmarkać noska. Byliśmy w niedzielę u lekarza wieczorem i nie stwierdziła nic nie pokojacego osłuchowo był czysty tylko gardło czerwone zapisała neosine forte allertic i flegamine baby jeśli kaszel by się nasilał to inhalację nebudem. Ale dziś jest maskara dziecko niech jeść ciągle by spał nie chce się bawić chodzi jakiś osowiały dziś już spał 3 razy po 2 godziny jest godzina 19 on znowu śpi. Bojimy się z mężem że to coś powaznego. Zawsze był pełen energii. Czy to może być cukrzycą albo jakieś inne świństwo. Co mamy robić gdzie się udać.
KOBIETA, 33 LAT 10 miesięcy temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania

Objawy nie wskazują na cukrzycę, są raczej spowodowane infekcją gardła. Sugeruję podawać dziecku leki zgodnie z zaleceniami lekarza, a stan zdrowia powinien się poprawić. W przypadku przedłużania się objawów konieczna może być wizyta kontrolna. Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy