Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy dziwny posmak w ustach jest związany z nerwicą?

Czy to mogą być objawy nerwicy? Witam, od niedawna ok. miesiąc temu stwierdzono u mnie zaburzenia lękowe. Z dnia na dzień moje objawy się zmieniają, a ja coraz bardziej się boję, że faktycznie może mi coś dolegać. Jednak najgorszym objawem, który się od niedawna zaczął to takie dziwne uczucie ogromnego ciepła w gardle, zupełnie jakbym miała zaraz mi wypłynąć krew z ust. Mam też takie dziwne uczucie w przełyku jak odkaszlnę, taki dziwny posmak jakby gorzkawy? Czy to może być związane z nerwicą? Bardzo mnie to martwi, bo nigdy wcześniej tego nie czułam, a teraz tak nagle wszystko się zaczęło. Jeśli chodzi o badania, to jak ostatnio byłam w szpitalu to badania krwi i moczu w normie. Ginekolog, gdy mnie badała również stwierdziła, że wszystko w porządku. Ale czekam jeszcze na usg i gastrologię. Proszę o pomoc, bo nie wiem jak sobie z tym radzić, a świadomość, że dzieje się ze mną coś nie tak, jeszcze bardziej pogarsza mój stan.
KOBIETA, 24 LAT 11 miesięcy temu

Badania w RZS

W przypadku podejrzenia reumatoidalnego zapalenia stawów należy poddać się szczegółowej diagnostyce. Profil reumatyczny to badania, które pozwalają zdiagnozować choroby reumatyczne. Na wszelkie pytanie odnoszące się do badań odpowiada dr n. med. Maria Rell-Bakalarska.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią, niepokojące symptomy, są wskazaniem do podjęcia terapii kompleksowej (psychoterapii oraz ewentualnej farmakoterapii).

Z przesłaniem dla Pani tylko zadowalającego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy