Czy krwawienie podczas stosowania tabletek oznacza, że tabletki źle się wchłonęły?

Zaczelam brać pierwsze opakowanie tabletek vibin zgodnie z zaleceniami z opakowania. Biorę je regularnie o 20:00 i okres juz mi się skończył a przy 16 tabletce mam niewielkie krwawienia jasna krwią. Od dłuższego czasu miewam luzne stolce raz dziennie z rana. Czy to może oznaczać, że nie jestem chroniona bo tabletki zle się wchłaniają?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadze , jeśli są krwawienia to wskazana wizyta u lekarza ginekologa