Czy mam się obawiać komisji z tymi wynikami?

Thc w organizmie Witam zbliżam się do komisji lekarskiej od miesiąca z hakiem nie palę. Zrobiłem sobie testy laboratoryjne gdzie wyniki wszedł "nieobecna" gdy wykonuje dowody test thc strpi pokazuje się jedna kreska wynik dodatni. Za dwa tyg przystępuje do komisji mam się czegoś objawiać?

We krwi THC, zawarte w marihuanie czy haszyszu można wykryć: przy umiarkowanie częstym paleniu do 2-3 dni od użycia, przy codziennym paleniu marihuany THC we krwi nawet do 2 tygodni.
W przypadku moczu wykrywalność THC zawartego w marihuanie czy haszyszu również jest uzależniona od tego, jak często narkotyki są zażywane: przy jednorazowym zażyciu THC w moczu wykryć można do 3 dni, przy częstym paleniu do 10 dni, przy bardzo częstym i długotrwałym paleniu THC można wykryć w moczu nawet do 21-27 dni po ostatnim użyciu.