Czy mogłabym następnego dnia zażyć normalnie dawkę przewidzianą na poprzedni dzień?

Odczulanie a alkohol Witam. Zwracam się z prośbą o udzielenie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Od jutra mam rozpocząć immunoterapię podjęzykową, jednakże w najbliższym czasie mam imprezę rodzinną, podczas której chciałabym wypić alkohol. Słyszałam, że podczas terapii nie wolno tego robić. Zastanawia mnie, czy gdybym w tym dniu nie zażyła szczepionki i piła alkohol, to czy wszystko byłoby w porządku i czy mogłabym następnego dnia zażyć normalnie dawkę przewidzianą na poprzedni dzień?

Lek. Tomasz Budlewski

nie ma pewności że szczepionka bedzie dzialac. konieczna jest systematyczność. proponuję nie spożywać alkohilu.