Czy moje objawy mogą wynikać z odstawienia antykoncepcji?

Witam. Mam 24 lata, choruje na Hashimoto i przyjmuje letrox 62,5. Półtora miesiąca temu odstawiłam antykoncepcję hormonalna Belara. Borykam się z napędowymi uczuciami gorąca w głowie/pieczenia, mam wrażenie, ze obraz mi ciemnieje i tracę racjonalna ocenę sytuacji (zatracanie się w sobie jakby), odczuwam lek, duszność, a serce zaczyna szybko bić i boje się, ze zwariuje albo zemdleje. Taki atak trwa w sumie może z minutę. Czy może to być spowodowane odstawieniem antykoncepcji? Dodam, ze mam drgania mięśni od czasu do czasu, a od 3 tygodni meczy mnie drgająca dolna powieka z uczuciem ściągania skory twarzy. Przyjmuje od dwóch tygodni magne b6 oraz witaminę D (4000j). W badaniu poziom D niski. Ponadto próba tezyczkowa wyszła mi lekko dodatnia. Obecnie jeszcze czekam na wyniki boreliozy. Tsh obecnie w normie. Robiłam tez rezonans głowy z kontrastem wyszło wszystko bez zarzutu oprócz malutkiej torbieli na szyszynce (neurolog stwierdził ze przypadkowe znalezisko i niegroźne) Krew, inr, D-dimery w normie. Nie pije, nie pale, nie mam nadwagi, cholesterol ok. Dodam, ze łatwo u mnie o stres, ale powoli mam dosyć zrzucania wszelkiej winy na nerwy, bo paradoksalnie jak się dobrze czuje nagle następuje atak i włącza się potem panika i strach, ze coś się dzieje. Powoli zaczyna dość mocno utrudniać, to życie i normalne funkcjonowanie. Prosze o poradę.

Dzień dobry, jest to mało prawdopodobne. Być może dolegliwości występują na tle nerwicowym, proszę udać się do psychologa lub psychiatry.