Czy myśli samobójcze i smutek to depresja?

Czy to depresja? W ciągu ostatnich kilku miesięcy jestem bardzo smutna i nieszczęśliwa.Zawsze byłam towarzyska a teraz staram się unikać kontaktów z ludźmi.W ciągu dnia jestem ciągle zmęczona i zdarzają mi się myśli samobójcze.Mam również problemy z pamięcią.Na koniec zaznaczę,że są chwilę,w których się śmieje jednak trwają one bardzo krótko.

Myśli samobójcze to już poważny przejaw depresyjny. To co Pani wymienia również wskazywałoby na potrzebę pomocy, niech Pani koniecznie skorzysta z porady lekarza-psychiatry. Powodzenia.