Czy osoba w ciąży, która źle się czuje powinna pójść niezwłocznie do lekarza?

Witam jestem w 20 tyg ciazy. Jest to ciaza zagrożona. Poniewaz 3 poprzednie skończyły się obumarcien w 10 tyg. Od wczoraj bardzo źle się czuję zaczęło się od tego że zrobiło mi się słabo na drugi dzień ból gadala kaszel, katar, ból głowy temp jest ok 36.01.. Dziś doszło pobolewanie brzucha i odruchy wymiotne przy posiłkach Czy powinnam iść Na izbę przyjęć boję się że dostanę opr. Ze wogole przyszłam.. Czy dalej próbować metody domowe

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli Panią coś niepokoi koniecznie udac się do lekarza może być na izbie przyjęć