Czy podczas brania leków Sertralina i Olanzapina można stosować również Inozytol?

Witam. Chciałem się dowiedzieć czy podczas brania leków sertralina i olanzapina można stosować również inozytol ? Czytałem, że inozytol może zmniejszyć objawy zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. Jakie dawki mogą dać efekty?

Witam!
Niech Pan zaufa swojemu lekarzowi i zapozna go ze swoją modyfikacją zaleconego leczenia. Inozytol jest środkiem regulującym dystrybucję neuroprzekaźników (serotoniny) oraz regulującym gospodarkę lipidową. Tak opisują producenci i "badacze" zleconych przez nich "badań". Dodanie suplementu diety do kuracji w zasadzie nie powinno wpłynąć negatywnie na jej przebieg. Jedyna szkodliwość to drenaż kieszeni!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.