Czy problemy z kolanem mogą mieć związek z tarczycą?

Od roku leczę się na hashimoto. Jestem 6 tygodni po porodzie i mam straszny wysięk w kolanie. Z tym kolanem walczę od 10 lat. 2 x artroskopia, 2x izotopy, byłam leczona na rzs. Nie było efektów po lekach. Co 3 tygodnie punkcje kolana. Odstawiłam leki i z kolanem było o wiele lepiej. Nikt nigdy tego nie łączył z tarczycą. Cała ciąża bez kłopotów z kolanem do dziś. TSH 0,029, FT3 6,8 FT4 1,590. Czy kolano może mieć związek z tarczycą?

Rzs jest chorobą autoimmunologiczną (tak jak Hashimoto). Może nie ma nic wspólnego z tarczycą, ale odpowiednią dietą można ją załagodzić. Mogę Panią zaprosić na konsultacje do gabinetu,

Pozdrawiam