Czy przedawkowałam leki?

Witam. 3 dni bolal mnie zab. 1i2 dnia wzielam: ketonal forte 2x1, antidol 2x1, apap 1x1, 3 dnia wzielam: ketonal forte 2x1, antidol 1x1, efferalgan codeine 1x1,nurofen express forte 1x1, sachol zel smarowalam dziaslo 2x1, dentosept plyn 1x1. Oprocz tego codziennie biore 25mg setaloftu od psychiatry. Czy dzis mnie zab nie boli ale smarowalam sacholem dziasli, boli mnie glowa i ogolnie zle sie czuje czy jest mozliwe zebym przedawkowala leki przeciwbolowe? Prosze o pomoc.

Dzień dobry,
bardzo niedobrze jest mieszać tak różne leki przeciwbólowe. Nie ma potrzeby brania na przykład paracetamolu w postaci efferalganu i antidolu. Nie wzmocni to działania leku. Natomiast jednym z działań ubocznych jest ból głowy i nudności. Proszę stanowczo ograniczyć ilość i różnorodność leków oraz udać się do lekarza, żeby wyleczyć ząb.