Czy przerwać zażywanie tego leku?

Witam, mam 27 lat. Od 3 dni przyjmuję tabletki Atywia, od tego czasu mój brzuch z każdym dniem jest co raz bardziej wzdęty. Dodatkowo wieczorem przez jakieś dwie godziny mam silne bóle w podbrzuszu, pomimo brania leków przeciwbólowych (Nimesil, które zawsze pomagały po ok. 15 minutach) ból nie mija. Czy przerwać zażywanie leku?

Podane przez Panią dolegliwości wymagają konsultacji z chirurgiem ogólnym i wykonania USG, w celu weryfikacji pochodzenia wspomnianych dolegliwości. Ponadto proszę skonsultować się z ginekologiem, który przepisał nowy lek- być może konieczna będzie zmiana preparatu.