Czy takie właśnie objawy daje borelioza?

Witam. Jakieś dwa miesiące temu coś ugryzło mnie w nogę. Na początku myślałam, że to komar. Jednak po pewnym czasie zrobiła mi się czerwono-biała plama wokół ugryzienia i zainfekowane miejsce zaczęło się powiększać. Od połowy łydki doszło aż do kostki. Lekarz stwierdził że to infekcja skóry i przepisał mi antybiotyk, 4 kapsułki dziennie przez 7dni. Infekcja ustąpiła, jednak po pewnym czasie zaczęłam mieć zawroty i bóle głowy, podwyższone ciśnienie, uderzenia gorąca, bóle w klatce piersiowej. Czytomożebyćborelioza

Witam!
Pytanie powinno być kierowane do lekarzy chorób zakaźnych. Ja jestem tylko lekarzem psychiatrą i neurologiem. To co Pani opisuje, może odpowiadać wczesnej boreliozie (rumień wędrujący reagujący na antybiotyki). Do tego prawdopodobnie dołączyły się problemy emocjonalne (obawa przed poważnym zagrożeniem Pani zdrowia itp.). Proponuję skontaktować się z lekarzami zakaźnikami, wykonać testy na boreliozę i wyjaśnić sprawę do końca.
Z poważaniem
W. Łuczkowski