Czy takie wyniki badań 23-latki mogą świadczyć o problemach z zajściem w ciążę?

Witam od prawie roku staramy się o dziecko ostatnio robiłam badania tsh 2,620 Ft3 3,06 Ft4 1,12 anty TPO 0,14 toxoplazmoza IgM 0,150 wirus różyczki 22,30 cytomegawirus igG 170,200 Czy takie wyniki mogą stanowić problem w zajsciu ? Udać się z tymi wynikami do ginekologa czy endokrynologa ?

Szanowna Pani a jakie są normy przyjęte przez laboratorium? Proszę udać się do ginekologa