Czy to krwawienie może wykluczyć ciążę?

Witam, mam 28 lat i z mężem staramy się o dziecko od jakiegoś czasu. Będąc u ginekologa ten dokładnie określił mi dzień owalacji co jeszcze potwierdziłam testem owulacyjnym. Do planowanej miesiączki pozostało mi ok. 3 dni. Dziś podczas stosunku zauważyłam sporo krwi ale tylko podczas i bez jakiegokolwiek bólu . Czy to krwawienie może wykluczyć ciążę? Zaznaczę że nie mam nadzerki ani żadnych infekcji.

Lek. Tomasz Budlewski

Warto jest oznaczyć poziom beta hcg i wskazana wtedy wizyta u ginekologa