Czy to możliwe, że lekarz nie zobaczył u mnie ciąży?

Witam. Robiłam dwa testy ciążowe i wyszły pozytywne. Następnego dnia byłam u ginekologa, zbadał mnie i zrobił usg dopochwowe ale nic nie widział prócz torbieli. Ostatnia miesiączka była 4.12.18 cykle mam dosyć nieregularne... Jestem senna i to bardzo, piersi są jakby większe a sutki bardzo wrażliwe. Czy to ciąża? I dlaczego lekarz nic nie zobaczył? Proszę o pomoc.

Szanowna Pani, badanie USG jest bardzo subiektywnym badaniem, nie zawsze uda się wszystko uwidocznić. Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży