Czy to ta sama torbiel z gęstą zawartością?

Witam , od 2014 roku pojawiaja mi sie w piersiach guzki. Przez 2lata onkolog kierowala mnie na biopsje bolesna dla mnie:( ostatnie badanie USG mialam robione 29.08.2016 stwierdzono tam : W PP na godz 9 , zmiana hypoechogniczna o gładkich obrysach i wym. 13,2 x 7,8mm (tu benignum lub torbiel z gestą treścią?do kontroli za 6miesicy Co to znaczy? Bo lekarz onkolog sam nie wiedział...pozniej robilam USG piersi u ginekologa i nie wyslal mnie na biopsje tylko przepisał krople MASTODYNON . Guzki si wchlanialy. od 10.01.2018 partner wyczuł pod lewa piersią na dole guzek , który boli nie tylko przy dotyku:( do tego robi mi si słabo jak jest dotykany:( odczuwam ten ból cały czas , nie moge spac bo boli , nie moge wstac z lozka bo boli. przy ubieraniu boli. Czy to moze byc ten sam torbiel z gesta zawartoscia? cokolwiek to znaczy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne ponowne usg i Ew decyzja o biopsji a wcześniej proponuje udac się do lekarza rodzinnego aby określić prawdopodobieństwo np ropnia