Czy w ramach rehabilitacji można jednocześnie korzystać z zabiegów: jonoforeza z mobilatem, diodynamic, ultradźwięki, wirówka wodna i laser?

Niedawno skręciłam staw skokowy z naderwaniem więzadeł. Czy w ramach rehabilitacji można jednocześnie korzystać z zabiegów: jonoforeza z mobilatem, diodynamic, ultradźwięki, wirówka wodna i laser? Skumulowanie zabiegów wynika z terminów w przychodniach.

Witam,
jeśli nie ma przeciwwskazań do stosowania poszczególnych zabiegów, to łączenie powyższych jest zgodna ze sztuką łączenia zabiegów fizykalnych.
Pozdrawiam