Czy wyniki badania cukru u kobiety w ciąży świadczą o hipoglikemii?

Dzień dobry. Jestem w 28 tygodniu ciąży(27t0d). Wczoraj wykonałam obciążenie glukozą 75g. Wyniki mam następujące Na czczo - 54 Po godzinie od obciążenia - 99 Po dwóch godzinach - 107. Czy wynik na czczo świadczy o hipoglikemii? Czy to, że wynik po dwóch godzinach nie maleje, ale rośnie oznacza problemy(chociaż oba wyniki są w normie). Wizytę u lekarza prowadzącego ciążę mam dopiero 21.08, a strasznie się martwię. Mam w domu glukometr i będę jeszcze badać poziom cukru we krwi na czczo.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest obserwacja . A ile
Godzin trwało pozostawanie na czczo ? Być może warto będzie udac się do diabetologa