Czy zacząć już nowe opakowanie z tabletkami?

Witam skończyłam 2 opakowanie tabletek antykoncepcyjnych (wlasnie dzisiaj kończę placebo) okres dostałam podczas wzięcia 3 tabletki placebo a okres mam 5 dni, raczej będę go mieć jeszcze jutro. Zacząć brać nowe opakowanie z tabletkami czy poczekać jeszcze?

Dzień dobry, przyjmowanie tabletek z nowego opakowania należy rozpocząć niezależnie od tego, czy krwawienie występuje czy już się zakończyło.