Depresja w najwyższym stadium

nie potrafię odebrać sobie życia ,przekonanie że mogę po śmierci znaleźć się w jeszcze gorszej beznadziei niż obecnie jestem odstręcza mnie od tej decyzji ale żyć też już nie potrafię.może dobry przypadek mi pomoże...myślę że moja depresja osiągnęła już stadium kiedy nie potrafię jasno myśleć.Dobrze jest kiedy mogę płakać ,wtedy choć na chwilę przynosi mi to ulgę.jest mi tak źle ...nie mam pytać...musiałam chociaż to powiedzieć do kogoś kogo nie widzę ,może to jest i lepiej

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza psychiatry, który określi najlepsze dla Pani leczenie - farmakoterapię i/lub psychoterapię. Objawy o jakich Pani pisze można skutecznie leczyć, trzeba "tylko" odważyć się na osobisty kontakt ze specjalistą.

Szanowna Pani, bardzo Pani cierpi. Proszę tego nie lekceważyć. Depresja to choroba ciężka, ale wyleczalna. Jeżeli widzi Pani, że choroba odbiera Pani możliwość jasnego myślenia, to proszę natychmiast wezwać pogotowie. Pozdrawiam

Witam Panią. Koniecznie musi się Pani zmusić do wyjścia z domu i zgłoszenia się do psychiatry i na psychoterapię!!! Koniecznie i natychmiast. Potrzebne są Pani i leki i rozmowa z drugim człowiekiem. Zapewne bardzo Pani cierpi i odczuwa wielki ból. Depresja jest trudną chorobą, ale też uleczalną. Potrzebuje Pani wsparcia i zrozumienia, wysłuchania i wyrzucenia z siebie cierpienia. Zapewne ma Pani znajomych, rodzinę, przyjaciół, wystarczy, że będzie to choćby jedna osoba, która mogłaby dać Pani wsparcie. Mogłaby Pani poprosić ją, aby przeszła wraz z Panią do psychiatry. Istnieja przychodnie zdrowia psychicznego, w których leczy się poprzez farmakologię, ale też podlega się grupowej terapii. Pozna Pani ludzi, którzy również cierpią i również chcą pozbyć się cierpienia. Trzymam za Panią kciuki