Dlaczego czuję kłucie pod pachami?

Co jakiś czas od dłuższego czasu lekko pobolewają mnie miejsca pod pachami lekkie kłucie-myslałam, że od ciasnego rękawka, pachwiny czasami i pod kolanami.Po pachami nie wyczuwam grudek guzków czy to jedyna postać powiększonego węzła chłonnego?Pod pachami mam dużo tłuszczyku ale guzków nie wyczuwam.Ogólnie czasami źle się czuję, badania podst zrobione,karmię piersią?moze to od tego?

Witam , trudno jest mi powiedzieć coś konkretnego na odległość bez zbadania pacjentki! Proponuje wizytę u lek.rodzinnego lub u ginekologa prowadzącego! Oni zbadają Panią i (jeśli uznają za uzasadnione) ew. zalecą badania , np.usg. z.żujrawski