Dlaczego dostałam bolesnych skurczy?

Witam Od zawsze miałam bezbolesne miesiączki,aż do teraz.4dni przed okresem dostałam bolesnych skurczy,mimo głodu nie mogę jeść,tylko bym leżała,nie mam sił.Myslłam, że wraz z okresem wszystko minie ale jest inaczej.Nawet nospa nie pomaga.Ginekolog na urlopie.Dodam że od kilku miesięcy zmagam się z problem ze strony żołądka.Gdy coś zjem pojawiają się wzdęci, nudności,kucia.na USG wszystko ok. Czy to może być powiązane? Czy nagle bóle miesiączkowe mogą być objawem czegoś poważnego?

Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem POZ, gdyż dolegliwości mogą mieć charakter żołądkowo-jelitowy i nie mieć nic wspólnego z problemami ginekologicznymi, miesiączkowymi.