Dlaczego mam ból w klatce piersiowej przy oddychaniu i mam gorączkę?

Witam, Od jakiegoś czasu odczuwam ból w klatce piersiowej przy oddychaniu i mam gorączkę. Dodam, że pracuję w zakładzie rybnym i tylko po jednej z czynności po powrocie z pracy tak sie czuje i ciągle przez to biorę dni wolne ale gdy się wylecze i znowu wracam do pracy z czasem znowu się tak czuje. Proszę o pomoc, byłam u lekarza, osłuchał mnie i stwierdzil ze nic mi nie jest a ja czuje się coraz gorzej.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza rodzinnego i szersza diagnostyka.