Dlaczego mam ból wzdłuż żebra?

Witam. Jestem kobietą w wieku 22 lat. Od 3 lat żaden z moich lekarzy nie potrafi zdiagnozować moich dolegliwości dlatego piszę tutaj z prośbą o pomoc. Mianowicie jest to ból po prawej stronie brzucha wzdłuż żebra. Ból na początku był właśnie na brzuchu, z czasem boli mnie też symetrycznie w stronę pleców. Ból występuje po zjedzeniu tłustych potraw, ale również po dłuższym spędzaniu czasu w jednej pozycji oraz przy ćwiczeniach np przy skrętach tułowia. Boli też gdy dotykam się mocniej w tych miejscach. Miałam robione usg, gastroskopie oraz przeswietlenie klatki piersiowej. Badania nic niepokojacego nie wykazały. Jakie badania powinnam jeszcze zrobić? Co może mi dolegac? Czy to moze byc cos związanego z wątrobą?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować swoje dolegliwości oraz wyniki badań z chirurgiem.