Dlaczego mam odczucie zalegania w gardle mając 38 lat?

Uczucie zalegania ciała obcego w gardle. Ciagle mi sie odbija. Czuje kłucie w gardle. Dusi mi az mam mroczki w oczach. Laryngolog nic nie widzi. Gastrolog przeczuwa refluks i dal mi zulbex wczesniej bralem noplaze(1msc). Od pulmonoga dostalem ismigen i nebu dose do inhalaci. Nic to nie pomaga. Endoskopia i gastrologia nic nie wykazalo. Tarczyca, krew usg brzucha ok. Czy to ciaslo obce czy moze nerwica bo lekarze sami niewiedza co mi jest a objawy nie ustepuja

Witam Pana,

wskazana jest dodatkowo diagnostyka w Poradni Zdrowia Psychicznego, w celu potwierdzenia lub wykluczenia czynnika psychicznego.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś