Dlaczego moja 9-miesięczna córeczka odmawia picia mleka w dzień?

Moja 9-miesięczna córeczka, którą karmię piersią, w ciągu dnia odmawia picia z piersi. W ciągu nocy potrafi obudzić się na jedzenie klika razy, ale w dzień udaje mi się ją dostawić najwyżej 1 - 2 razy. Mała je obiadek, deserek, na noc kaszkę na mleku modyfikowanym. Oprócz tego czasami dostaje chrupkę lub biszkopcika (po 1 szt. dziennie). Mam zatem pytanie, czy córka dostaje dostatecznie dużo białka i wapnia? Czy mam ją namawiać dopicia mleka? Próby wprowadzenia mieszanki modyfikowanej nie powiodły się (córka odmawia picia jakiegokolwiek mleka modyfikowanego). I czy powinnam ją dopajać w ciągu dnia, skoro nie chce pić mleka? Jeśli tak, to czy może to być herbatka owocowa albo soczek (rozcieńczam 1:1 z wodą) i w jakiej ilości?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Proszę nie zmuszać maluszka do picia mleka, ale za to zapewnić nowe, stałe pokarmy bogate w wapń np. serki, brokuł, jajko, może być gotowana na parze ryba. Dzieci nie muszą pić już mleka ponieważ zanika naturalnie potrzeba spożywania go, czasem u niektórych osób pojawia się niska tolerancja na ten produkt.

Pozdrawiam