Dlaczego od pół roku nie mam miesiączki?

Dzień dobry, Moim problemem jest brak miesiączki od pół roku. Trafiłam na złego ginekologa, który powiedział, ze "sama poszła to sama wróci" i aktualnie czekam na wizyte u innego. W pierwszym miesiącu, w którym nie miałam miesiączki wystąpiło jednodniowe krwawienie. Krew była bardzo gęsta i ciemna, prawie brązowa. Od wczoraj boli mnie brzuch w podbrzuszu a dzisiaj rano straciłam przytomność. Ostatnie objawy mają jakiś związek z wcześniej opisanym problemem?

Lek. Tomasz Budlewski

Może mieć lecz powodów może być wiele wskazana wizyta u internisty aby po badaniu wykluczyć przyczyny internistyczne